
Alloy Elegant Geometric And Flower Pattern Zircon Inlaid Rose Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images



Alloy Elegant Geometric And Flower Pattern Zircon Inlaid Rose Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























