
Alloy Hiphop Style Digital Round Pendant Cuban Chain Necklace With Diamond And Letters Numbers Text Design
Alloy Hiphop Style Digital Round Pendant Cuban Chain Necklace With Diamond And Letters Numbers Text Design
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 125g |
Original: $4.31
-65%$4.31
$1.51More Images





Alloy Hiphop Style Digital Round Pendant Cuban Chain Necklace With Diamond And Letters Numbers Text Design
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 125g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 125g |























