
Alloy Neck Chain Necklace With Irregular Water Drops Lava Design Geometric Pattern Electroplating Process For Women
Alloy Neck Chain Necklace With Irregular Water Drops Lava Design Geometric Pattern Electroplating Process For Women
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images







Alloy Neck Chain Necklace With Irregular Water Drops Lava Design Geometric Pattern Electroplating Process For Women
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























