
Alloy Personality Geometric Game Pendant Electroplated Unisex Hiphop Necklace With Twist Chain
Alloy Personality Geometric Game Pendant Electroplated Unisex Hiphop Necklace With Twist Chain
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.43
-65%$1.43
$0.50More Images






Alloy Personality Geometric Game Pendant Electroplated Unisex Hiphop Necklace With Twist Chain
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























