
Alloy Retro Pendant Necklace With Sun Moon Star Constellation Pattern Electroplated For Women
Alloy Retro Pendant Necklace With Sun Moon Star Constellation Pattern Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Constellation,Star |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 28g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images










Alloy Retro Pendant Necklace With Sun Moon Star Constellation Pattern Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Constellation,Star |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Constellation,Star |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 28g |























