
Baseball Bat Pendant Necklace Wooden Leather Stone Geometric Handmade Unisex
| Chain Style | Leather |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Leather Wood |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images




Baseball Bat Pendant Necklace Wooden Leather Stone Geometric Handmade Unisex
| Chain Style | Leather |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Leather Wood |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Leather |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Leather Wood |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |























