
Couple Ring Copper Zircon Geometric Style
| Gender | Unisex,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 11. |
| Style | British Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images






Couple Ring Copper Zircon Geometric Style
| Gender | Unisex,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 11. |
| Style | British Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 11. |
| Style | British Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























