
Fashion Double Layer Twoinone Combination Women's Ring Copper Geometric Zircon Light Luxury
Fashion Double Layer Twoinone Combination Women's Ring Copper Geometric Zircon Light Luxury
| Gender | Women's,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $2.68
-65%$2.68
$0.94More Images




Fashion Double Layer Twoinone Combination Women's Ring Copper Geometric Zircon Light Luxury
| Gender | Women's,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























