
Fashion Four Claw Cubic Zirconia Hand Ring Light Luxury Geometric Copper For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.94
-65%$1.94
$0.68More Images

Fashion Four Claw Cubic Zirconia Hand Ring Light Luxury Geometric Copper For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























