
Fashion Simple Women's Stainless Steel And Zircon Necklace With Geometric Style And Electroplating Treatment
Fashion Simple Women's Stainless Steel And Zircon Necklace With Geometric Style And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images













Fashion Simple Women's Stainless Steel And Zircon Necklace With Geometric Style And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |























