
Gemstone Mixed Gemstone Inlay Geometric Cross Pendant Ball Chain Necklace For Men And Women
Gemstone Mixed Gemstone Inlay Geometric Cross Pendant Ball Chain Necklace For Men And Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gemstone |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |
More Images









Gemstone Mixed Gemstone Inlay Geometric Cross Pendant Ball Chain Necklace For Men And Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gemstone |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gemstone |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |























