🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Imitation Pearl Zircon Geometric U Shape Inlaid Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |
Select Color
From $0.98
Original: $2.81
-65%Imitation Pearl Zircon Geometric U Shape Inlaid Women's Earrings—
$2.81
$0.98More Images





Imitation Pearl Zircon Geometric U Shape Inlaid Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |























