
Jewelry Alloy Artificial Crystal Dragonfly Zodiac Geometric Irregular Gravel Multi Layer Necklace For Women Electroplated
Jewelry Alloy Artificial Crystal Dragonfly Zodiac Geometric Irregular Gravel Multi Layer Necklace For Women Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images








Jewelry Alloy Artificial Crystal Dragonfly Zodiac Geometric Irregular Gravel Multi Layer Necklace For Women Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |























