
Jewelry Alloy Geometric Irregular Baroque Yshaped Clavicle Chain With Water Drop Pendant Electroplated For Women
Jewelry Alloy Geometric Irregular Baroque Yshaped Clavicle Chain With Water Drop Pendant Electroplated For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images








Jewelry Alloy Geometric Irregular Baroque Yshaped Clavicle Chain With Water Drop Pendant Electroplated For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 13g |























