
Jewelry Alloy Geometric Twist Chain Electroplating Men's Necklace
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Jewelry Alloy Geometric Twist Chain Electroplating Men's Necklace
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |























