
Jewelry Alloy Punk Style Fivepointed Star Geometric Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $2.27
-65%$2.27
$0.79More Images






Jewelry Alloy Punk Style Fivepointed Star Geometric Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























