🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jewelry Alloyacrylic Drill Heart Shape Electroplating Women's Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy+Acrylic Drill |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 28g |
Select Color
From $0.97
Original: $2.77
-65%Jewelry Alloyacrylic Drill Heart Shape Electroplating Women's Clavicle Chain Necklace—
$2.77
$0.97More Images






Jewelry Alloyacrylic Drill Heart Shape Electroplating Women's Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy+Acrylic Drill |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy+Acrylic Drill |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 28g |























