
Jewelry Copper Geometric Devil's Eye Pendant Necklace Electroplating Water Wave Chain Mixed Gem Inlay
Jewelry Copper Geometric Devil's Eye Pendant Necklace Electroplating Water Wave Chain Mixed Gem Inlay
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Sweet,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.88
-65%$2.88
$1.01More Images





Jewelry Copper Geometric Devil's Eye Pendant Necklace Electroplating Water Wave Chain Mixed Gem Inlay
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Sweet,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Sweet,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























