
Jewelry Copper Inlaid Zircon Geometric Heart Shape Electroplating Set
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 11g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images








Jewelry Copper Inlaid Zircon Geometric Heart Shape Electroplating Set
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 11g |























