
Jewelry Copper Ochain Set With Natural Plant Flowers Pattern And Zircon Inlay
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlaid Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 10g |
Original: $3.78
-65%$3.78
$1.32More Images




























Jewelry Copper Ochain Set With Natural Plant Flowers Pattern And Zircon Inlay
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlaid Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlaid Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plant Flowers |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 10g |























