
Jewelry Copper Zircon Four Leaf Clover O Chain Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 6g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images




Jewelry Copper Zircon Four Leaf Clover O Chain Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 6g |























