
Jewelry Gemstone Letter Electroplated Copper Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 7g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images






























Jewelry Gemstone Letter Electroplated Copper Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 7g |























