
Jewelry Heart Shaped Clavicle Chain Flannel Ccb Iron Chain Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Flannel,Ccb,Iron Chain |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Original: $2.27
-65%$2.27
$0.79More Images













Jewelry Heart Shaped Clavicle Chain Flannel Ccb Iron Chain Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Flannel,Ccb,Iron Chain |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Flannel,Ccb,Iron Chain |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |























