
Jewelry Hiphop Retro Geometric Multilayer Snake Bone Chain Necklace For Women Alloy Metal Electroplating
Jewelry Hiphop Retro Geometric Multilayer Snake Bone Chain Necklace For Women Alloy Metal Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 39g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images





Jewelry Hiphop Retro Geometric Multilayer Snake Bone Chain Necklace For Women Alloy Metal Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 39g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 39g |























