
Jewelry Iron Chain Alloy Heart Shape Pendant Clavicle Chain Metallic Stripe Electroplating For Women
Jewelry Iron Chain Alloy Heart Shape Pendant Clavicle Chain Metallic Stripe Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 56g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images
















Jewelry Iron Chain Alloy Heart Shape Pendant Clavicle Chain Metallic Stripe Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 56g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 56g |























