
Jewelry Iron Chain Ccb Heart Shape Pendant Necklace Electroplating Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Ccb |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images








Jewelry Iron Chain Ccb Heart Shape Pendant Necklace Electroplating Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Ccb |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Ccb |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























