
Jewelry Platinum Plated Love Rubik's Cube Pendant Women's Fashion Square Love Jewelry With Geometric Pattern Made Of Environmental Protection Copper And Zircon
Jewelry Platinum Plated Love Rubik's Cube Pendant Women's Fashion Square Love Jewelry With Geometric Pattern Made Of Environmental Protection Copper And Zircon
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |
Original: $1.36
-65%$1.36
$0.48More Images






Jewelry Platinum Plated Love Rubik's Cube Pendant Women's Fashion Square Love Jewelry With Geometric Pattern Made Of Environmental Protection Copper And Zircon
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |























