
Jewelry Punk Heart Shape Pendant Clavicle Chain Aluminum Copper Ccb Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Copper Beads + Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 48g |
Original: $2.48
-65%$2.48
$0.87More Images








Jewelry Punk Heart Shape Pendant Clavicle Chain Aluminum Copper Ccb Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Copper Beads + Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Copper Beads + Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 48g |























