
Jewelry Retro Oval Copper Ring With Animal Zodiac Pattern And Electroplating Treatment For Women
Jewelry Retro Oval Copper Ring With Animal Zodiac Pattern And Electroplating Treatment For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Artistic Retro |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images





Jewelry Retro Oval Copper Ring With Animal Zodiac Pattern And Electroplating Treatment For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Artistic Retro |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Artistic Retro |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























