
Jewelry Set Alloy Mixed Gem Inlay Crystal Stars Sun And Moon Clouds Universe Design For Women
Jewelry Set Alloy Mixed Gem Inlay Crystal Stars Sun And Moon Clouds Universe Design For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Crystal |
| Weight | 12g |
Original: $2.50
-65%$2.50
$0.88More Images





Jewelry Set Alloy Mixed Gem Inlay Crystal Stars Sun And Moon Clouds Universe Design For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Crystal |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Crystal |
| Weight | 12g |























