
Ladylike Heartshaped Open Ring Microinlaid Zircon Fashion Ring For Women Copper
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Heart Shape |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images



Ladylike Heartshaped Open Ring Microinlaid Zircon Fashion Ring For Women Copper
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Heart Shape |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Heart Shape |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























