
Light Luxury Women's Rhinestone Jewelry Set Necklace Earrings Ring With Inlay Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Material | Rhinestones |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 56g |
Original: $4.96
-65%$4.96
$1.74More Images




Light Luxury Women's Rhinestone Jewelry Set Necklace Earrings Ring With Inlay Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Material | Rhinestones |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 56g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Material | Rhinestones |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 56g |





















