
Wholesale Jewelry Rhinestone Geometric Earrings And Necklaces
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 106g |
Original: $4.61
-65%$4.61
$1.61More Images









Wholesale Jewelry Rhinestone Geometric Earrings And Necklaces
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 106g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 106g |





















