
Wholesale Bohemian Wood Rattan Earrings Set With Geometric Pattern And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| New Bohemian Earrings Wood | Rattan Earrings Suit New Arrivalbohemia Earrings |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Style | Bohemia,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images
























Wholesale Bohemian Wood Rattan Earrings Set With Geometric Pattern And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| New Bohemian Earrings Wood | Rattan Earrings Suit New Arrivalbohemia Earrings |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Style | Bohemia,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| New Bohemian Earrings Wood | Rattan Earrings Suit New Arrivalbohemia Earrings |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Style | Bohemia,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















