
Necklace Gothic Bloody Pearl Flannel Artificial Crystal Geometric Tassel Collar Choker
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 22g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Necklace Gothic Bloody Pearl Flannel Artificial Crystal Geometric Tassel Collar Choker
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 22g |





















