
Wholesale Necklace Rhinestone Inlaid Snake Bone Chain Love Water Drops Bell Pattern Women's Accessories
Wholesale Necklace Rhinestone Inlaid Snake Bone Chain Love Water Drops Bell Pattern Women's Accessories
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Bracelet + Earrings |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 405g |
Original: $20.68
-65%$20.68
$7.24More Images






Wholesale Necklace Rhinestone Inlaid Snake Bone Chain Love Water Drops Bell Pattern Women's Accessories
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Bracelet + Earrings |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 405g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Bracelet + Earrings |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 405g |





















