
Wholesale Women's Multi Layer Short Clavicle Sweater Chain Necklace Zinc Alloy Blue Crystal Inlaid With Leaf Pattern Electroplated
Wholesale Women's Multi Layer Short Clavicle Sweater Chain Necklace Zinc Alloy Blue Crystal Inlaid With Leaf Pattern Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 39g |
Original: $18.70
-65%$18.70
$6.54More Images










Wholesale Women's Multi Layer Short Clavicle Sweater Chain Necklace Zinc Alloy Blue Crystal Inlaid With Leaf Pattern Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 39g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 39g |





















