
Wholesale Jewelry Alloy Green Leaf Shape Inlaid Purple Crystal Zircon Electroplating Unisex
Wholesale Jewelry Alloy Green Leaf Shape Inlaid Purple Crystal Zircon Electroplating Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Personality,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $2.55
-65%$2.55
$0.89More Images






Wholesale Jewelry Alloy Green Leaf Shape Inlaid Purple Crystal Zircon Electroplating Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Personality,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Personality,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |





















