
Men's Aggressive Copper Ring With Imitation Moissanite And Geometric Style
| Gender | Women's,Men's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Business,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images




Men's Aggressive Copper Ring With Imitation Moissanite And Geometric Style
| Gender | Women's,Men's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Business,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Men's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Business,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























