
Men's Personality Geometric Handmade Pearl Alloy Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Original: $1.12
-65%$1.12
$0.39More Images















Men's Personality Geometric Handmade Pearl Alloy Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |























