
Men's Zinc Alloy Hiphop Style Squirrel Basketball Team Logo Pendant Necklace With Cuban Chain And Electroplating
Men's Zinc Alloy Hiphop Style Squirrel Basketball Team Logo Pendant Necklace With Cuban Chain And Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Original: $2.89
-65%$2.89
$1.01More Images






Men's Zinc Alloy Hiphop Style Squirrel Basketball Team Logo Pendant Necklace With Cuban Chain And Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 26g |























