
Metal Cross Pendant Necklace Geometric Vintage Style Iron Alloy Electroplating For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images






Metal Cross Pendant Necklace Geometric Vintage Style Iron Alloy Electroplating For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























