
Musical Note Guitar Ushape Stainless Steel And Titanium Steel Polishing Jewelry Pendant Necklace
Musical Note Guitar Ushape Stainless Steel And Titanium Steel Polishing Jewelry Pendant Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 22g |
Original: $2.46
-65%$2.46
$0.86More Images




Musical Note Guitar Ushape Stainless Steel And Titanium Steel Polishing Jewelry Pendant Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 22g |























