
Natural Stone And Copper Accessories Jewelry Cone Pendant Belt Chain Spirit Pendulum Unisex Minimalist Polished
Natural Stone And Copper Accessories Jewelry Cone Pendant Belt Chain Spirit Pendulum Unisex Minimalist Polished
| Chain Length | About 18Cm |
|---|---|
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Pendant Size | Approximately 3.6 X 1.4 X 1.4Cm |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 24g |
Original: $3.24
-65%$3.24
$1.13More Images














Natural Stone And Copper Accessories Jewelry Cone Pendant Belt Chain Spirit Pendulum Unisex Minimalist Polished
| Chain Length | About 18Cm |
|---|---|
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Pendant Size | Approximately 3.6 X 1.4 X 1.4Cm |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Length | About 18Cm |
|---|---|
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Pendant Size | Approximately 3.6 X 1.4 X 1.4Cm |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 24g |























