
Necklace Alloy Geometric Starry Sky Moon Handmade Fashion
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Original: $1.18
-65%$1.18
$0.41More Images













Necklace Alloy Geometric Starry Sky Moon Handmade Fashion
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 10g |























