
Necklace Alloy Microinlaid Zircon Eye Pendant Electroplating O Chain Unisex Minimalist
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Facial Features,Expression |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images






Necklace Alloy Microinlaid Zircon Eye Pendant Electroplating O Chain Unisex Minimalist
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Facial Features,Expression |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Facial Features,Expression |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























