
Necklace Alloyacrylic Drill Light Luxury Geometric Shape Set With Diamonds Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy+Acrylic Drill |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |
More Images








Necklace Alloyacrylic Drill Light Luxury Geometric Shape Set With Diamonds Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy+Acrylic Drill |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy+Acrylic Drill |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |























