
Necklace And Ring Accessories For Women Copper Electroplated With Mixed Gem Inlay Titanium Steel Love Pendant And Planet Design
Necklace And Ring Accessories For Women Copper Electroplated With Mixed Gem Inlay Titanium Steel Love Pendant And Planet Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Chanel Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images












Necklace And Ring Accessories For Women Copper Electroplated With Mixed Gem Inlay Titanium Steel Love Pendant And Planet Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Chanel Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Chanel Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























