
Necklace Artificial Zircon Crystal Geometric Light Luxury Electroplating Hiphop
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $2.79
-65%$2.79
$0.98More Images





Necklace Artificial Zircon Crystal Geometric Light Luxury Electroplating Hiphop
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























