
Necklace Artificial Zircon Geometric Inlaid Jewelry For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 8g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images




Necklace Artificial Zircon Geometric Inlaid Jewelry For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Zircon |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 8g |























